Stypendia szkolne – aktualizacja dochodu

Wnioskodawcy, którzy złożyli wnioski o przyznanie stypendium szkolnego na rok szkolny 2019/2020 powinni w najbliższym czasie (do końca kwietnia 2020 roku) złożyć aktualizację dochodu swojej rodziny.

Ze względu na brak możliwości bezpośredniego kontaktu z interesantem, prosimy o pobranie dokumentów w formie elektronicznej, wypełnienie ich a następnie dostarczenie ich do skrzynki podawczej Urzędu Miasta Skarżyska- Kamiennej (parter, główne wejście).

Załączniki będą dostępne do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Skarżyska- Kamiennej, portalu ,,Skarżysko Miasto na szlaku” oraz ze stron internetowych skarżyskich, publicznych szkół podstawowych.

,,Załącznik Nr 1 bez zmian” składa wnioskodawca, którego zarówno stan osobowy rodziny jak i dochody nie uległy zmianie w stosunku do poprzedniego półrocza roku szkolnego 2019/2020. Jedno oświadczenie składamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko).

,,Załącznik Nr 2 ze zmianami” składa wnioskodawca u którego nastąpiły zmiany w stanie osobowym rodziny lub nastąpiły zmiany w wysokości dochodu przypadającym na jedną osobę w rodzinie. W pliku ,,Załącznik Nr 2 ze zmianami” widnieją dwa dokumenty. Pierwszy z nich wypełniamy na każdy złożony wniosek (czyli na każde dziecko z rodziny), drugi dokument wypełniamy w jednym egzemplarzu i przedstawiamy tam sytuację materialną rodziny (ogólny dochód rodziny, dochód przypadający na 1 osobę w rodzinie). Zmiany, które nastąpiły w stosunku do poprzedniego półrocze powinny być udokumentowane (kopie umów o pracę, zaświadczenia o zarobkach, decyzje kwoty netto).

Wypełnione oświadczenia wraz z dokumentami potwierdzającymi obecny dochód proszę składać w zaklejonych kopertach z dopiskiem ,,STYPENDIA pok. 206” do skrzynki podawczej umieszczonej przy głównym wejściu do Urzędu Miasta Skarżyska-Kamiennej.

W razie pytań proszę kontaktować się z pracownikiem Referatu Edukacji nr tel. 41 25 20 166 oraz e-mailowo e.kralewska@um.skarzysko.pl

Załącznik-Nr-1-bez-zmian.doc (285 pobrań)

Załącznik-Nr-2-zmiany-dochodu.doc (273 pobrania)