Przedszkolaki w bibliotece

21 listopada odbyło się kolejne spotkanie dwóch grup przedszkolnych – grupy 5 i 6 w bibliotece szkolnej SP13. Tematyką spotkania była jesień i, kasztany i jeże. Przedszkolaki mówiły co można zrobić z kasztanów, jak  jeże przygotowują się do zimy. Dzieci wysłuchały wierszy : „O jeżyku i kasztankach”, „ W kasztanowym mieście”, Co zrobię z kasztami” „ Zbieramy kasztany”.  Rozmawialiśmy o zmianach jakie wystąpiły w przyrodzie. Następnie  czytaliśmy opowiadanie „ Jesienne jeże”. Na zakończenie spotkania przedszkolaki otrzymały kolorowanki związane tematycznie z zajęciami. Przychodząc na zajęcia do biblioteki  przyniosły wykonane przez siebie kolorowanki.  Bibliotekarz zrobił wystawę z prac dzieci   i wszyscy czytelnicy przychodzący do biblioteki mogli je podziwiać.