Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki

Uczniowie SP 13 kochają zwierzęta.

Już po raz drugi z inicjatywy uczennic z kl. Va Nikoli Rogali oraz Zosi i Marysi  Walczak pod opieką p. Jolanty Fornal  została przeprowadzona zbiórka na rzecz schroniska dla bezdomnych zwierząt w kieleckich Nowinach.

Nasi uczniowie chętnie włączyli się w zaproponowaną zbiórkę na rzecz zwierząt. W ramach akcji pod hasłem „Wszystkie dzieciaki kochają zwierzaki” zebrano dużą ilość suchej karmy, swetry, kołdry, zabawki a więc wszystko to co przyda się pieskom i kotkom ze schroniska  przetrwać zimę.

Zebrane rzeczy zostały zawiezione do schroniska, za co dziękujemy rodzicom dziewczynek.

Dziękujemy również naszym uczniom, ich rodzicom i nauczycielom za okazane serce.

Takie akcje są potrzebne, otwierają  serca dzieci, by nie pozostawać obojętnymi na los porzuconych zwierząt.

Kolejną akcję planujemy w II semestrze.