Dzień otwarty „Wesoła Szkoła”

„Dzieci są skrzydłami człowieka”
         7 kwietnia 2016 r. odbyło się w naszej placówce spotkanie przedszkolaków i ich rodziców
z uczniami i nauczycielami szkoły. Jest to coroczna impreza przygotowana pod hasłem „Wesoła Szkoła”. Przy wspólnej zabawie maluchy sympatycznie spędziły czas. Miłym akcentem spotkania było przedstawienie pt. „Calineczka” przygotowane przez uczniów klas trzecich. Gromkimi brawami dzieci nagrodziły starszych kolegów, aktorów oraz niezwykle barwną scenografię.
             Na koniec we wspólnym korowodzie wszyscy goście zwiedzili szkołę, poznając jej pracownie lekcyjne, świetlicę i bibliotekę.
         Przedszkolaki Szkołę Podstawową nr 13 odwiedzają dość często, może więc niedługo będą jej gospodarzami ?