Listy gratulacyjne

18 lutego odbyła się w naszej szkole uroczystość wręczenia listów gratulacyjnych rodzicom uczniów,  którzy osiągnęli najlepsze wyniki w nauce.
Uroczystość rozpoczęła się od wprowadzenia sztandaru szkoły oraz odśpiewaniu hymnu państwowego. Następnie dyrektor szkoły p. Andrzej Warwas, wiceprezydent p. Krzysztof Myszka, wicedyrektor szkoły  p. Joanna Białek oraz przewodniczący Rady Rodziców p. Grzegorz Szabat pogratulowali uczniom sukcesów, a rodzicom i nauczycielom podziękowali za to, że pracując z dziećmi umożliwili  ich osiągnięcie.

W tym roku wyróżnienia za najlepsze wyniki w nauce otrzymało 83 uczniów.

Wśród nich najlepszymi okazali się:

1.Kluczewska Maja z klasy 6b – średnia  5.73

2.Piotr Patek z klasy 6b –  średnia 5.28

3.Tomasz Aftyka z klasy 5a – średnia  5.18

W części artystycznej przygotowanej przez p. Martę Łękawską i p. Danutę  Pająk zaprezentowali się utalentowani uczniowie naszej szkoły. Po niej wręczono listy gratulacyjne rodzicom przybyłym na uroczystość.