Ślubowanie

W piątek 16 października odbyło się ślubowanie uczniów klas pierwszych, którzy rozpoczynają swą edukację w Szkole Podstawowej nr 13. Na uroczystość przybyli rodzice, nauczyciele oraz zaproszeni goście.

Wszystkich zgromadzonych powitał Dyrektor Szkoły p. Andrzej Warwas, a następnie głos zabrali: Zastępca Prezydenta Miast p. Krzysztof Myszka, Zastępca  Dyrektora Szkoły p. Joanna Białek i Przewodniczący Rady Rodziców p. Krzysztof Szabat.

Po części artystycznej przygotowanej przez pierwszaków odbyło się wprowadzenie Sztandaru Szkoły i  uroczyste ślubowanie. Uczniowie klas pierwszych ślubowali sumiennie wykonywać obowiązki szkolne, okazywać szacunek nauczycielom, szanować mienie szkoły, uczestniczyć w życiu szkoły oraz godnie reprezentować szkołę.

Opracowała p. Iwona Dąbrowa