Kibice w VI Ogólnopolskim Finale Turnieju Orlika

17 października 2015r uczniowie ze Szkoły Podstawowej nr 13 i Gimnazjum nr 1 wraz  z opiekunkami Ewą Błaszczyk
i Justyną Nosek oraz rodzicami wyjechali do Warszawy aby oglądać  finał VI edycji Turnieju Orlika o Puchar Premiera RP. Turniej prowadził DJ Ucho i znany komentator sportowy Dariusz Szpakowski.Przed rozpoczęciem rywalizacji wszyscy kibice i goście zgromadzeni na Stadionie Torwaru byli świadkami- w niezwykłej scenerii- wspaniałego występu zespołu akrobatyczno – tanecznego Bell Arto Cheerleaders.                                                                                   Chwilę później uczestników przywitała Premier RP –p. Ewa Kopacz, której towarzyszyła podsekretarz stanu w Ministerstwie Sportu i Turystyki –p. Dorota Idzi ,  dyrektor COS Łukasz Grocholski oraz Ambasadorowie turnieju – byli reprezentanci Polski: Dariusz Gęsior i Wojciech Kowalewski.                                                                                                       W przerwach pomiędzy meczami odbywały się występy artystyczne min. pokaz niesamowitych trików z piłką nożną, czyli piłka nożna w wersji freestyle,  drużyna Mistrzów Polski w siatko nodze rozegrała krótki mecz, Tomasz Majewski – pchał piłkę nożną ( zamiast kuli) do bramki. Ponadto kibice brali udział w wielu konkursach i zabawach dla publiczności.Każdy kibic turnieju otrzymał pamiątkową koszulkę.                                                                                   Gwiazdą piłkarskiej imprezy była popularna piosenkarka Margaret.   Piosenka „Wasted” czy „Thank You Very Much” na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników.