VIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu 2015

14 kwietnia 2015, w Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku – Kamiennej odbył się VIII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu, którego organizatorem była  Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Skarżysku – Kamiennej przy współpracy z Miejskim Centrum Kultury oraz Powiat Skarżyski, który ufundował nagrody.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy 3a: Nikola Rogala, Zuzia Ziomek oraz Zosia i Marysia Walczak. W układzie tanecznym wystąpili Zenon Brześciński i Filip Skrzypczyński. Dzieci wykonały piosenkę pt.” Wirusy to życia tyfusy” do której słowa ułożyła wychowawczyni klasy Iwona Dąbrowa.

Nasi uczniowie prócz dyplomów i nagród zostali dodatkowo wyróżnieni przez Wicestarostę p. Artura Berusa.