Dzień Otwartych Drzwi

20 marca w ramach Dni Otwartych  już po raz kolejny zorganizowaliśmy imprezę dla przedszkolaków, którzy
w przyszłym roku rozpoczną naukę w klasie pierwszej oraz dla ich opiekunów. Celem imprezy oprócz wspólnej zabawy i miłego spędzenia wolnego czasu, było przedstawienie bogatej oferty edukacyjnej i kulturalnej szkoły.

Spotkanie  poprowadziły wychowawczynie klas I –III, które przygotowały dla maluszków  zabawy ruchowe,  gry i zabawy animacyjne, zajęcia plastyczne oraz część artystyczną zaprezentowaną przez uczniów naszej szkoły.

Przybyli opiekunowie mieli  możliwość zwiedzenia placówki, obejrzenia sal lekcyjnych, świetlicy, biblioteki, stołówki oraz mogli dowiedzieć się wszystkiego o pracy i organizacji szkoły.