Pan i Pani Wiosna

20 marca odbyły się wybory pani i pana „Wiosny” zorganizowane przez opiekunkę Samorządu Szkolnego panią Ewę Błaszczyk. W konkursie brali udział wszyscy chętni uczniowie. Konkurs przebiegał w bardzo miłej i wesołej atmosferze. Wyniki konkursu ogłosiła przewodnicząca jury pani dyrektor Joanna Białek. Jury wybrało dwie panie „wiosny” : Gabrysię Okłę z klasy 2a i Martynkę Pietras z klasy 1b oraz dwóch panów „wiosna” Mikołaj Kralewski z klasy 2b i Zenon Brześciński z klasy 3a. Uczniowie z klasy 6b przygotowali krótkie wierszyki o wiośnie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał słodki upominek. Na zakończenie wszyscy uczniowie na czele z wybranymi paniami i panami  „wiosna” przeszli w korowodzie po całej szkole.