Mikołajki

Tradycja obdarowywania się drobnymi prezentami w dniu imienin świętego Mikołaja na stałe wpisała się w naszą szkolną tradycją. Ten dzień jest zawsze długo oczekiwany i przynosi wiele radości i uśmiechów.
W tym roku Mikołaj zawitał do naszej szkoły w piątek – odwiedził każdą klasę, a  po lekcjach przybył do świetlicy. Dzieci z niecierpliwością czekały na jego wizytę. Głośne pukanie do drzwi przeszkodziło w rozmowach, zabawach i wzbudziło ogromne zaciekawienie dzieci, które pod drzwiami znalazły worek z prezentami. Uczestnicy zajęć świetlicowych najpierw wysłuchali czytanego przez wychowawcę listu od Św. Mikołaja, a następnie z radością przystąpili do otwierania gier, klocków oraz zabawek. Słodki poczęstunek  umilił podopiecznym pobyt w świetlicy, a dzieci już czekają na następną wizytę ulubionego gościa.