Festiwal Piosenki o Zdrowiu

8  kwietnia w ramach obchodów Światowego Dnia Zdrowia, Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny  wraz z Miejskim Centrum Kultury w Skarżysku-Kamiennej zorganizował dla dzieci z przedszkoli i uczniów szkół podstawowych powiatu skarżyskiego VII Powiatowy Festiwal Piosenki o Zdrowiu.

Naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy II a: Marysia Walczak, Zosia Walczak i Zuzia Ziomek pod opieką wych. Iwony Dąbrowy oraz uczennice klasy „0”a: Dominika Gwarek, Nadia Połeć, Martyna Pietras i Aleksandra Madej pod opieką p. Agnieszki Tokarczuk.

Tematyka piosenek dotyczyła zagadnień związanych ze zdrowiem, a w szczególności chorób wektorowych i sposobów ich zapobiegania.

Uczestnicy prócz świetnej zabawy zostali obdarowani drobnymi upominkami i nagrodzeni dyplomami.