Szkolny Przegląd Talentów

W tym roku, odbył się  w naszej szkole drugi   Przegląd  Talentów pod hasłem: „Jeśli masz talent, nie ukrywaj go – pokaż co potrafisz”.

Wśród naszych uczniów jest wiele utalentowanych dzieci. Do zaprezentowania swoich niezwykłych umiejętności zgłosili  się uczniowie z  klas I – VI. i pokazali swoje talenty wokalne, taneczne, plastyczne,  grali na instrumentach, recytowali wiersze , odbyły się pokazy  z piłką,  i pokaz karate. Występy  podobały się całej społeczności szkolnej i były nagradzane gromkimi brawami.

Dziękujemy wszystkim rodzicom, którzy zaangażowali się w organizację pokazów i wspólnie z dziećmi wystąpili dzisiaj na scenie.

Organizatorką  imprezy była p. Iwona Zenka – opiekunka Samorządu Uczniowskiego.