Dać innym cząstkę siebie….

Uczniowie z grupy teatralnej „Alter Ego” i zespołu muzyczno – wokalnego  Gimnazjum Nr 1 tuż przed świętami Bożego Narodzenia odwiedzili Zakład Opiekuńczo – Leczniczy w Skarżysku – Kamiennej.

Młodzież przedstawiła inscenizację „Nie było miejsca dla Ciebie…”. Doskonała gra aktorów, i wspólnie z publicznością śpiewane kolędy, stworzyły niepowtarzalny, wyjątkowy nastrój.

Uczniowie podzielili się pozytywnymi emocjami z Pensjonariuszami Zakładu Opiekuńczo –Leczniczego Nie tylko aktywnie zaangażowali się w przygotowanie koncertu słowno – muzycznego, ale starali się przede wszystkim stworzyć atmosferę przypominającą namiastkę domu rodzinnego…

Na stoliku przy łóżku każdego pacjenta. stanęły Świąteczne Uśmiechnięte Anioły wykonane przez uczniów Szkoły Podstawowej Nr 13 pod kierunkiem pani Agnieszki Kasińskiej.