Konkurs Sedlakowski

W siedzibie Powiatowej i Miejskiej Biblioteki Publicznej odbyło się uroczyste wręczenie nagród w konkursie międzyszkolnym „Ks. prof. Włodzimierz Sedlak – badacz, naukowiec, odkrywca, sercem skarżyszczanin…”

Organizatorami konkursu byli: Wydział Oświaty, Kultury i Sportu Urzędu Miasta, Szkoła Podstawowa nr 9 im.  ks. prof. Włodzimierza Sedlaka oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. ks. prof. Włodzimierza Sedlaka.

Celem konkursu było zainteresowanie osobą Profesora uczniów i nauczycieli, poznanie jego sylwetki oraz związków
z regionem świętokrzyskim.

Miło nam, ze uczniowie z naszej szkoły wykazali się dużą wiedzą i  Wiktor Smulczyński z klasy 5a został laureatem tego konkursu, a Wojciech Gajda z klasy 6a jego finalistą.

Serdeczne gratulacje!!!