Finał Wojewódzki w mini piłce koszykowej

Uczniowie z naszej szkoły zakwalifikowali się do finału wojewódzkiego w mini piłce koszykowej chłopców, który odbył się 12.03.2012 w Starachowicach. Znaleźli się w grupie 6 najlepszych drużyn   z województwa świętokrzyskiego. Poziom zawodów był bardzo wysoki.  Chłopcy grali bardzo dobrze, wykazali się nie tylko dobrym przygotowaniem technicznym, ale również wytrzymałością i szybkością. Po wyrównanej rywalizacji sportowej zajęli wysokie IV miejsce. SP Nr 13 reprezentowali: Michał  Wachowicz, Emil Szcześniak, Marcin Chłopek, Damian Banaś, Kacper Nowak, Marcel Sorbian, Mateusz Głodkowski, Daniel Minda, Paweł Pajek, Hubert Knapik, Paweł Jardel,  Bartłomiej Szczygieł. Opiekunem zespołu jest Tomasz Pukowski. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.