„Wiemy co jemy”

OLYMPUS DIGITAL CAMERAW ramach cyklu lekcji „Wiemy co jemy”  uczniowie klasy I a przygotowali ” Jesienne śniadanko „. Z wiadomości zdobytych na lekcjach i własnych doświadczeń dzieci dobrze wiedzą ,że poranny posiłek powinien dostarczać nie tylko energii, ale i cennych składników np. takich jak witaminy. Porządne śniadanie poprawia nastrój, a  dobry humor pozwala skutecznie pokonać trudności w ciągu szkolnego dnia. Uczniowie klasy I „Jesienne śniadanko” zrobili z urozmaiconych produktów wykazując się samodzielnością i inwencją twórczą. Wspólne spożywanie przygotowanego posiłku sprzyjało przede wszystkim integracji zespołu klasowego i wdrażaniu zasad zdrowego, kulturalnego żywienia. Lekcja pod czujnym okiem wychowawcy sprawiła uczniom wiele radości.