„Wesoła gromada bawić się jest rada”

OLYMPUS DIGITAL CAMERADnia 20 listopada klasę III b odwiedziły przedszkolaki z naszego przedszkola. Wszyscy wspólnie się bawili pod hasłem „Wesoła gromada, bawić się jest rada”. Była zabawa z wykorzystaniem instrumentów perkusyjnych „Rytmiczne echo”, zabawa „Ruchome dłonie” ilustrowana wierszem „Ręce lubią zabawy”, taniec figur geometrycznych. Uczniowie przedstawili teatrzyk „Zwierzęta w ZOO” z wykorzystaniem pacynek. Na zajęciach wykorzystano wiele gier dydaktycznych „Mozaika XXL”, „Studnia Jakuba”, „Gąsienice”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem przedszkolaków. Były także zabawy muzyczno – ruchowe z wykorzystaniem „Szczudeł” i  „Wirujących talerzy”. Na koniec spotkania wszyscy otrzymali słodki podarunek.