Turniej Gier i Zabaw Przedszkolaków

dscn151530 października już po raz piąty nauczyciele naszej szkoły – p. E. Błaszczyk i p. T. Pukowski.zorganizowali Turniej Gier i Zabaw  Przedszkolaków.  Celem imprezy było propagowanie zdrowego stylu życia, włączenie rodziców w zabawę z dziećmi oraz stworzenie przyszłym pierwszoklasistom okazji do poznania rówieśników z innych przedszkoli. W imprezie udział wzięły dzieci z przedszkoli: 16, 6 i 7, atakże z oddziału „0” SP Nr 13. Drużyny składały się z 16 dzieci biorących udział w każdej zabawie  (dzieci z najstarszych grup w danej placówce) 5 rodziców i opiekuna grupy.
Drużyny rywalizowały w kilku konkurencjach, m.in. w: przekładaniu krążków, wkładaniu woreczka do kółka ringo, przejściu przez szarfę, zakładaniu kółka ringo na pachołek, przejściu pod płotkiem, rzutu woreczkiem, rzutu piłeczką, strzałów na bramkę, skoków jednonóż i  sztafetach zwinnościowych.

Nagrody ufundował Urząd Miasta Skarżysko-Kamienna i ZSP Nr 1 w Skarżysku-Kamiennej.