Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2012/13

SONY DSC

3 września uroczyście przywitaliśmy rok szkolny 2012/2013.  Na inaugurację  przybyli uczniowie,  nauczyciele, a także grupka rodziców. Przybyłych powitał Pan dyr. Andrzej Warwas, Pani dyr. Joanna Białek oraz Naczelnik Wydziału Oświaty – Pan Krzysztof Myszka.

Ponieważ  szkoła jest tym szczególnym miejscem, gdzie pamięć historyczna musi być pielęgnowana – jak co roku, minutą ciszy w skupieniu oddaliśmy hołd tym, którzy walczyli podczas II wojny światowej.

Następnie wszyscy uczniowie  i nauczyciele usłyszeli życzenia  sukcesów i radości z realizacji nowych zadań, a szczególnie gorąco powitani zostali Ci, którzy po raz pierwszy przekroczyli próg Trzynastki. W tym roku oprócz uczniów kl..I są to uczniowie klasy „O”. Po części oficjalnej, uczniowie wraz z wychowawcami udali się do sal lekcyjnych na krótkie spotkania.