Memoriał Krzysztofa Wolińskiego

obraz-074Po raz trzeci, w rocznicę śmierci skarżyskiego wychowawcy młodzieży i szkoleniowca lekkiej atletyki, trenera Krzysztofa Wolińskiego, odbył się w Skarżysku Memoriał Jego Imienia. Na zawody przybyło wielu sportowców, trenerów i sympatyków sportu. Zawody obejmowały kilka kategorii wiekowych: szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne i kategoria OPEN. Zawodnicy szkół podstawowych biegli w następujących kategoriach: klasy I i II dziewczęta i chłopcy – 200m, klasy III i IV dziewczęta – 200m, chłopcy – 400m, klasy V i VI dziewczęta – 400m, chłopcy – 600m. Najlepsi zawodnicy na mecie otrzymali dyplomy i upominki rzeczowe. Szkoła nasza reprezentowana była przez wielu uczniów, a kilkoro z nich stanęło na podium.

Elżbieta Agustyniak kl 6b – III miejsce
Wiktor Baran kl 6a – I miejsce